Bu Ayın Cinemaximum Filmi – Kung Fu Panda

25384185842_880f08a91d_o

 

Animasyon tarihinin en başarılı serilerinden biri olan KUNG FU PANDA 3, şu ana kadar ki en komik macerasıyla geri dönüyor. Po”nun uzun süredir kayıp olan panda babası ortaya çıkınca tekrar bir araya gelirler. İkili müthiş yeni pandalarla tanışmak için gizli panda cennetine doğru yola çıkarlar. Ancak doğaüstü kötü adam Kai”nin, bütün Çin”deki kung fu ustalarını yenmeye başlaması üzerine, Po imkansız bir görevi yerine getirmeye çalışır. Bir köy dolusu cana yakın, sakar pandayı eğitmeli ve onları Panda ustası haline getirmelidir. Film, tek isteği dövüş sanatlarında ustalaşmak olan, siyah beyaz ayı kahramanımızla geri dönüyor. Bu zorlu ancak imkansız olmayan bir yolculuktur. Ancak Po “imkansız” kelimesinin anlamını bilmez. Kendi kahramanı olmak için, her zaman olabileceğinin en iyisi olmaya çalışmaktadır. Po” yu ilk 2 filmde olduğu gibi yine Okan Yalabık seslendiriyor.

Detaylı bilgi için tıkla…

 

Instagram Kampanyası

@cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip eden kazanıyor ✌️Hediye bilet kazanarak #KungFu sinema filmine gitme şansı yakalıyor 💫

Takip edin, instagram kampanya postunu beğenerek #cocuklanereyekungfu etiketiyle çocuğunuzla sevdiğiniz bir fotoğrafınızı paylaşın hediye cinemaximum bileti kazanma şansını yakalayın!

25409941991_7daa382d1e_o

Katılım son gün: 14 Mart saat: 12:00. Kazananlar aynı gün açıklanacaktır, hediye bilet kodu instagram direkt mesajla gönderilecektir.

Bol şans 💫

 

Kampanya Şartları:

1- Bu kampanyaya @cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, kampanya gönderisini beğenerek, #cocuklanereyekungfu etiketiyle çocuklarıyla bir fotoğrafını paylaşanlar katılmış olacaktır.

2- Bu kampanya 14 Mart 2016 saat 12:00’e kadar geçerlidir.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen ilk 20 kişi kazananlar olarak duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Kazananlar 14 Mart Cuma günü @cocuklanereye instagram hesabından duyurulur, direkt mesajla hediye bilet kodu gönderilir.

5- Biletler, Mart sonuna kadar, Pazartesi-Perşembe günleri @cinemaximum sinemalarında, IMAX ve 4Dx sinemalar hariç tüm lokasyon ve günler için, tüm filmler için geçerlidir.

6- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

6- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

24872138904_acd32c77f2_o

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>