Ayın Cinemaximum Sinema Filmi: Cesur Horoz

cesur horoz

 

Ayın sinema filmi Cesur Horoz’a hediye Cinemaximum sinema bileti kazanmak ister misiniz?

Yapmanız gereken burayı tıklayarak ulaşacağınız CocuklaNereye.com Facebook sayfasında paylaşılan kampanya duyurusuna ve Instagram kampanya duyurusuna 18 Nisan’a kadar yorum yazmak. 18 Nisan günü random.org ile yapılacak çekilişle kazananlar belirlenecek, 20 kişiye çift kişilik hediye sinema bilet kodu gönderilecektir.

Kampanya Şartları:

1- Bu kampanyaya facebook paylaşımı altına 18 Nisan saat 21:00’e kadar yorum yazanlar katılmış olacaktır.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen ilk 20 kişi kazananlar olarak duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Kazananlar 19 Nisan Salı günü @cocuklanereye.com facebook hesabından duyurulur, facebook messenger ile hediye bilet kodu gönderilir.

5- Biletler, Nisan sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi-Perşembe arası tüm lokasyonlarda geçerlidir. 3D dahil, IMAX,MPX,4DX ve VIP salonlar hariçtir.

6- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

7- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

 


cesur horoz 2

 

Ayın sinema filmi Cesur Horoz 8 Nisan’da vizyona girdi.

Bütün hayatı boyunca şampiyon bir dövüşçü olmayı hayal etti. Bir gün çiftlik tehlikeye girince işler karıştı…

Küçük civciv Toto ve ailesinin, çiftlik sahibi ile mücadelesini anlatan Meksika yapımı animasyon Un Gallo con Muchos Huevos’un yönetmeni ve senaristi Gabriel Riva Palacio Alatriste.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fragman için tıklayınız.

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>