Karne Hediyesi! Ayın Sinema Filmi: Zootropolis, Hayvanlar Şehri

Okullar tatil oluyor!

Tüm yıl çalışan, okula giden çocuklara bir süprizimiz var. CocuklaNereye.com ve Cinemaximum’un karne hediyesi sinema biletlerini kazanmak için tek yapmanız gereken Facebook @cocuklanereye.com hesabımızdaki kampanya postu altına bir arkadaşınızı etiketleyerek altına yorum yazmanız.

Katılım son gün: 17 Haziran saat: 19:00.  

Bol şans 💫

Ayın Sinema Filmi: Zootropolis, Hayvanlar Şehri

Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adındaki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın birarada yaşadığı benzersiz bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir.

Detaylı bilgi için tıkla.

Kampanya Şartları:

1- Bu kampanyaya @cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, kampanya postu altına bir arkadaşını etiketleyerek yorum yazanlar katılmış olacaklar. Herkes 1 kere katılabilir.

2- Bu kampanya 17 Haziran 2016, Cuma saat 19:00’a kadar geçerlidir.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen 20 kişi kazananlar olarak duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Kazananlar en geç 18 Haziran Cumartesi günü @cocuklanereye hesabından duyurularak direkt mesajla hediye bilet kodları gönderilecek.

5- Biletler, Haziran sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, tüm filmlerde ve lokasyonlarda geçerlidir.

6- MPX,IMAX,4DX ve VIP salonlar hariçtir.

7- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

8- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>