Ayın filmi: Buz Devri: Büyük Çarpışma

27786785380_22f4eed821_o

15 Temmuz Cuma günü vizyona girecek Buz Devri: Büyük Çarpışma’da heyecan devam ediyor.

Scrat’in meşe palamudu peşindeki destansı takibi, onu kazara Buz Devri Dünyası’nı dönüştürecek ve tehdit edecek olayların yaşanacağı evrene fırlatır. Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalan elemanları, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte neşeli ve eğlenceli bir maceraya dönüşür.

Seslendirmeleri Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer ve Yekta Kopan tarafından yapılan Buz Devri’nin bu macerasını kaçırmayın.

 

 

839016139

Detaylı bilgi için tıklayın.

Fragman için tıklayın.

482937038

Cinemaximum hediye sinema biletlerini kazanmak için tek yapmanız gereken Facebook @cocuklanereye.com hesabımızdaki kampanya postu altına bir arkadaşınızı etiketleyerek yorum yazmanız.

Katılım son gün: 15 Temmuz, Cuma, saat: 19:00.  

Bol şans 💫

Kampanya Şartları:

1- Bu kampanyaya @cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, kampanya postu altına bir arkadaşını etiketleyerek yorum yazanlar katılmış olacaklar. Herkes 1 kere katılabilir.

2- Bu kampanya 15 Temmuz 2016, Cuma saat 19:00’a kadar geçerlidir.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen 20 kişi kazananlar olarak duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Kazananlar en geç 16 Temmuz Cumartesi günü @cocuklanereye hesabından duyurulacaktır, direkt mesajla hediye bilet kodları gönderilecektir.

5- Biletler, Temmuz sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, tüm filmlerde ve lokasyonlarda geçerlidir.

6- MPX,IMAX,4DX ve VIP salonlar hariçtir.

7- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

8- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>