Ayın Filmi: Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

evcil-hayvanların

 

Çılgın Hırsız’ın yaratıcılarının, Universal Pictures ve Illumination Entertainment işbirliğinin 5. ürünü olan tamamı animasyon Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı biz her gün iş veya okul için evden çıktıktan sonra evcil hayvanların yaşamı ile ilgili bir film.

 

evcil-hayvanlarin-gizli-yasami-the-secret-life-of-pets-turkce-dublajli-fragman_8685440-5580_1280x720 evcil-hayvanlarin-gizli-yasami-izle-2016-499 evcil-hayvanlarin-gizli-yaşami-full-izle-e1442406405408 evcil-hayvanlarin-gizli-yasami-fragman_8854465-29830_640x360

Komedi süperstarları Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi ile animasyon dalında lansmanlarını yaptı. Filmde kendilerine Ellie Kemper, Lake Bell, Jenny Slate, Bobby Moynihan, Hannibal Buress ve Albert Brooks eşlik etti. Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meladandri ve uzun süreli ortağı Janet Healy filmin yapımcılığını üstlenirken,yardımcı yönetmenliği Yarrow Cheney yaptı ve senaryo Brian Lynch ve Cinco Paul & Ken Daurio tarafından yazıldı.

evcil-hayvanlarin-gizli-yasami-2016-turkce-dublajli-yeni-fragman_9143527-30130_1920x1080

 

Fragman izle.

Detaylı bilgi için tıkla.

 

Cinemaximum Hediye Bilet Kampanyası Katılım Şartları

Cinemaximum hediye biletlerini kazanmak için tek yapmanız gereken Facebook @cocuklanereye.com hesabımızdaki kampanya postu altına bir arkadaşınızı etiketleyerek yorum yazmanız.

Katılım son gün: 11 Ağustos Perşembe, saat: 21:00.  

Bol şans 💫

Kampanya Şartları:

1- Bu kampanyaya @cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, kampanya postu altına bir arkadaşını etiketleyerek yorum yazanlar katılmış olacaklar. Herkes 1 kere katılabilir.

2- Bu kampanya 11 Ağustos 2016, Perşembe saat 21:00’e kadar geçerlidir.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen 20 kişi kazananlar olarak duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Kazananlar en geç 12 Ağustos Cuma günü @cocuklanereye Facebook hesabından duyurulacaktır, direkt mesajla hediye bilet kodları gönderilecektir.

5- Biletler, Temmuz sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, tüm filmlerde ve lokasyonlarda geçerlidir.

6- MPX,IMAX,4DX ve VIP salonlar hariçtir.

7- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

8- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

 

 

 

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>