Ayın Filmi: Kayıp Balık Dori

kayıpbalıkdori

 

 

Disney&Pixar”ın “Kayıp Balık Dori” filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden biraraya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

kayıpbalıkdori2

 

Salonlar ve seans bilgileri için tıkla. 

Cinemaximum Hediye Bilet Kampanyası Katılım Şartları

Cinemaximum hediye biletlerini kazanmak için tek yapmanız gereken Facebook @cocuklanereye.com hesabımızdaki kampanya postu altına bir arkadaşınızı etiketleyerek yorum yazmanız.

Katılım son gün: 10 Eylül Cumartesi, saat: 20:00.  

Bol şans 💫

Kampanya Şartları:

1- Bu kampanyaya @cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, kampanya postu altına bir arkadaşını etiketleyerek yorum yazanlar katılmış olacaklar. Herkes 1 kere katılabilir.

2- Bu kampanya 10 Eylül 2016, Cumartesi saat 20:00’e kadar geçerlidir.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen 20 kişi kazananlar olarak duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Kazananlar en geç 11 Eylül Pazar günü @cocuklanereye Facebook hesabından duyurulacaktır, direkt mesajla hediye bilet kodları gönderilecektir.

5- Biletler, Eylül sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, tüm filmlerde ve lokasyonlarda geçerlidir.

6- MPX,IMAX,4DX ve VIP salonlar hariçtir.

7- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

8- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>