Ayın Filmi: Pete ve Ejderhası

pete_ve_ejderhasi_afis_01_30074667656_o

 

Yaşlı ahşap oymacısı Bay Meacham (Robert Redford) yıllardır mahalle çocuklarını Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan acımasız ejderha hikayeleriyle neşelendirmiştir. Orman bekçisi olarak çalışan kızı Grace’e (Bryce Dallas Howard) göre bu hikayeler masal olmaktan öteye geçmiyordu ta ki Pete’le (Oakes Fegley) tanışana kadar.

Oakes Fegley is Pete and Oona Laurence is Natalie in Disney's PETE'S DRAGON, the story of a boy named Pete and his best friend Elliot, who just happens to be a dragon.

Pete rolünde Oakes Fegley,  Natalie rolünde Oona Laurence oynuyor. Film Pete ve ejderhaya dönüşen en yakın arkadaşı Elliot’ın hikayesini anlatıyor. 

Pete 10 yaşında, ailesi ve evi olmayan gizemli bir çocuktur ve ormanda Elliott isimli yeşil, dev bir ejderhayla birlikte yaşadığını iddia eder.

Devamı için tıkla.

 

Oakes Fegley is Pete in Disney's PETE'S DRAGON, the story of a boy named Pete and his best friend Elliot, who just happens to be a dragon.

Pete ve ejderha arkadaşının hikayesi…


 

Hediye Bilet Kampanya Şartları:


 

1- Bu kampanyaya @cinemaximum ve @cocuklanereye hesaplarını takip edenler, kampanya postu altına bir arkadaşını etiketleyerek yorum yazanlar katılmış olacaklar. Herkes 1 kere katılabilir.

2- Bu kampanya 9 Ekim 2016, saat 20:00’e kadar geçerlidir. Kazananlar 10 Ekim 2016 Pazartesi günü sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

3- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen 20 kazanan belirlenir, duyurulur ve 2 bilet kodu gönderililir, 2 kişi faydalanabilir. Kazananlar arasından 1 (bir) hafta içinde dönüş yapmayanlar olursa hakkı yedek talihliye devredilir.

4- Hediye bilet kodları direkt mesajla kazananlara gönderilecektir.

5- Biletler, Ekim 2016 sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, tüm filmlerde ve lokasyonlarda geçerlidir.

6- MPX,IMAX,4DX ve VIP salonlar hariçtir.

7- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

8- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

 

 

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>