Ayın Cinemaximum Filmi: Troller

30039291844_ce7bc3afce_z

 

 

Bu ayın Cinemaximum filmi Troller. Konusu şöyle:

Shrek’in yaratıcıları ve DreamWorks Animation’dan TROLLER, bazılarının mutluluğu bulabilmek için ne kadar uzağa gidebileceğini anlatan zekice, komik ve riayetsiz hikayesi. Film seyircilerini, rengarenk ve harika bir dünyaya sahip, aşırı iyimser, ağızlarında sürekli bir şarkı, her adımlarında dans olan Trollerin ve aşırı kötümser, sadece midelerinde bir Troll varsa mutlu olabilecek Bergenlerin dünyasına seyahate çıkarıyor. Detaylı bilgi için tıklayın. 

Fragman izlemek için tıklayın. 

30670556165_3f6d6b11e8_z

 

Hediye Cinemaximum Bilet Kampanya Şartları:


 

1- Kampanyaya linkteki kampanya duyurusuna yorum yazan CocuklaNereye.com üyeleri katılma hakkına sahiptir. ÜYE isimlerini güncellemeyenler, yorumda ÜYE olarak yer alanlar çekilişe katılamayacaklar.

2- CocuklaNereye.com’a üye olmayanlar üyeliklerini tamamlayarak kampanya duyurusu altına yorum yazarak kampanyaya katılabilirler.

3- Bu kampanya 13 Kasım 2016, saat 20:00’e kadar geçerlidir.

4- Son katılım tarihine kadar yapılan başvurular arasından random.org ile belirlenen 20 kazanan belirlenir. Kazananlar 14 Kasım 2016 Pazartesi günü sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

5- Hediye bilet kodlarını gönderebilmemiz için kazanan üyelerimizin isim ve e-posta adreslerini direkt mesajla bize göndermeleri gerekmektedir. 1 hafta içinde direkt mesajla bilgi göndermeyen kazananların hakkı yedeklere devrolur.

6- Hediye bilet kodları direkt mesajla kazananlara gönderilecektir.

7- Biletler, Kasım 2016 sonuna kadar @cinemaximum sinemalarında, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, tüm filmlerde ve lokasyonlarda geçerlidir.

8- MPX, IMAX, 4DX ve VIP salonlar hariçtir.

9- Cinemaximum gişelerinden kodlarla birlikte istenilen film ve seans söylenerek hediye biletler temin edilir.

10- Hediye sinema biletleri bir kişiliktir, bir kez kullanılabilir.

30582628291_cceba94a43_z

 

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>