Moana Karakterleri ile Oyuna Devam

moana-fallback_fde4d101

Disney’in yeni filmi Moana vizyona girdi. Karakterlerini yakından tanıyarak filmin öncesinde ve sonrasında ürünleriyle hikayeyi devam ettirebilir, evde güzel bir oyuna dönüştürebilirsiniz.

Film fragman ve bilet için tıkla. 

Film karakterleri her insanın içinde yer alan çocuklarınızın gerçek hayatta karşılaşacağı karakterlerden birçok özellik taşıyor. Bu özellikleri kullanarak, bu karakterleri tanıdıkları kime benzettiklerini sorarak çocuğunuzun çevresini nasıl algıladığını gözlemleyebilirsiniz. Size anlattıkları çok önemli içsel paylaşımlara da kapı açabilir.

moana

Moana, gerçek benliğini bulmaya çalışan, maceraperest ve merhametli olan, 16 yaşındaki bir kızdır. Babası yani “Şef” onu kendi adımlarını izlemeye ve bir gün adalarına liderlik etmeye zorlarken, Moana bunun tersine açık okyanusun ötesine doğru yola çıkar. Okyanus, kendisini bulduğu ve köy halkının gitmesinin yasak olduğu tek yerdir. Ada korkunç bir karanlıkla tehdit edildiğinde, Moana kuralları çiğner, insanlarını kurtarmak için maceraya çıkar ve hayatı boyunca aramış olduğu soruların cevaplarını bulmaya çalışır.

maui

Maui yarı tanrı, yarı ölümlüdür. Karizmatik ve komiktir. Ona her çeşit hayvanın şekline girmesine izin veren, adaları denizden kaldıran büyülü bir balık kancası kullanmaktadır.

moana_princess

Pua, Moana’nın köpek enerjisi ve beynine sahip olan sadık evcil domuzudur. Tatlı ve sevimlidir, Moana’nın denizdeki hayallerinin gerçekleşmesi için yardımcı olur.

moana friend

Heihei, dünyanın en salak tavuğudur. Moana, Heihei’nin henüz keşfedilmemiş bir güce sahip olduğunu düşünür. Bununla birlikte, Heihei Moana’nın botunda kazara bir yolcu olur ve kendini sürekli tehlikeye atar.

moana and friends

Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın bu heyecan dolu yepyeni sinema filmine ait ürünlere de kolaylıkla ulaşmanız mümkün.

Moana’nın kostümden pijama takımına, oyuncak seti ve peluş oyuncaklarından elbise, sweatshirt ve aksesuarlarına kadar birbirinden renkli ürünleri Türkiye’nin 31 ilindeki 70 TeknoSA mağazasında ve teknosa.com’da sizleri bekliyor.

CocuklaNereye.com üyelerine özel Moana ürünlerinde geçerli %10 indirim kodunu almak için bizlere info@cocuklanereye.com adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan direkt mesajlarla ulaşabilirsiniz.

Moana Minika Dergi ilan-30ocak-235x300

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>