Vialand Olimpia Sirki her yaşa hitap ediyor!

Geçtiğimiz hafta ailecek Vialand Olimpia Sirki’ne gittik. Oğlum Doruk için inanılmaz bir deneyim oldu… Doruk 4,5 yaşında ve tiyatro, sinema vb. yerlere gitmekten çok hoşlanmamasına rağmen, bu programın tamamını çok dikkatli bir şekilde, severek ve merak içinde izledi. Hayvanlar ile yapılan gösterilere karşı olduğum için, gösteride hayvan kullanılmayarak, insanlar tarafından hazırlanmış aktivitelerin olması benim için önemliydi… Yani Olimpia Sirki tam bizim içindi!

olimpia_Sirki3

Olympia Sirk çadırına girdiğimizde gösteri alanı gerçekten çok büyüktü. Çadıra girerken geçtiğimiz giriş kısmındaki mis gibi patlamış mısır kokusuna dayanamayıp, biz de kocaman patlamış mısırımızı alarak yerlerimize oturduk.

Olimpia_Sirki

Program akışına yön vererek çocuklara espriler yapan palyaço kılığındaki amca çok sevimliydi. Ama bence en heyecanlı ve dikkat çekici olanlar, ipin üzerinde yürüme numaraları ve kule şekli oluşturup kulenin en üstündeki kişinin omuzlarına takla atarak zıplama numarasıydı. Ayrıca bir ara çocuklar alana davet edilip sirk ekibiyle resim çektirdiler.

Bu etkinliğin en güzel yanlarından biri, gösterilerin her yaşa hitap ediyor olmasıydı. Oğlumuz eğlenirken hem biz hem dedesi birlikte iyi vakit geçirdik…

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>