2015 ÇocuklaNereye Yaz Okulları Dosyası

 

İşte Yaz Okullarını daha yakından tanımaları ve çocukları için en doğru okulu seçebilmeleri için derlediğimiz Yaz Okulları ve detayları ile  2015 ÇocuklaNereye Yaz Okulları Dosyası!

 1. TEKDİL Çocuklar için İngilizce Yaz Okulu

tekdil_yazokulu_cocuklanereye2015

Sadece ilköğretim öğrencileri için hizmete açılan Çayyolu Şubesi; açıldığı günden bugüne yüzlerce öğrenciyi başarılı bir şekilde mezun etmenin gururunu yaşıyor!

Siz de çocuğunuzun tatilde eğlenirken, İngilizce öğrenmesini istiyorsanız; Tekdil İngilizce Yaz Okuluna katılın! Sadece iki haftada çocuğunuzdaki değişimi görün!

TEKDİL İngilizce Öğrenim Merkezi Çayyolu Şubesi, Türk ve Yabancı öğretmenlerle birlikte İlköğretim öğrencilerine, İngilizceyi severek ve yaşayarak öğreneceği bir yaz tatili olanağı sunuyor!

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7243/tekdil-cocuklar-icin-ingilizce-yaz-okulu

Yaş Grubu: 3-12

Adres: ORUN Villaları 2753 Cad. 2756 Sok. No:2 Çayyolu / Ankara

Telefon: (312) 242-1838

————————————————————————————

 1. Geleceğin Yıldızları Yaz Kampı

sdt

Geleceğin Yıldızları, ilk günden bu yana hayal kuran çocukların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için çalışıyor.

Kamp programının her ayrıntısı çocuklar için bir yaşam deneyimi olacak şekilde tasarlanıyor ve çocuklar uzman  öğretmenlerle desteklenmiş bir ekip tarafından sunulan program çerçevesinde deneyerek, modelleyerek ve eğlenerek öğreniyorlar.

Geleceğin Yıldızları, oyun ve kahkahanın sihirli etkisinden yararlanarak eğlence ve takım ruhu coşkusuyla desteklenen spor, sanat ve bilimsel aktiviteleri eşsiz bir harmanla sunuyor.

İstanbul Summer City Camp ‘de çocukları iki farklı program seçeneği bekliyor. İster Multi Aktivite programı ile tüm gün basketbol, tenis, futbol, voleybol, hokey, müzik, resim ve drama ile dopdolu hareketli bir program geçirecekler. İsterlerse de English In Action programı ile günün yarısını yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitimleri ve diğer yarısını da spor, sanat ve eğlence ile geçiriyor olacaklar.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/8077/gelecegin-yildizlari-istanbul-summer-city-cam

Yaş Grubu: 6-12

Adres: Bağdat Caddesi 126/3 Hayat Ap. Feneryolu 34724 Kadıköy – İSTANBUL

Telefon: (216) 345-8100

————————————————————————————

 1. Ankara Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Ankara_MGSM_cocuklanereye_yazokulu2015

Yaz okulu hafta içi beş gün sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır. 5-16 Yaş Yaz Okulunda öğrenciler sabah 09:00/13:00 arası Star Dust Tesislerinde YÜZME,SEÇMELİ TENİS veya BASKETBOL eğitimi alırlar. Haftaiçi hergün öğleden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde DRAMA,DANS,MÜZİK,RESİM ve SKEÇ eğitimi alırlar. Öğle yemekleri,İkindi kahvaltısı ve evden alıp eve bırakan Servis ücrete dahildir. Eğitimler ana branş eğitmenleri tarafından verilir. Deneyimli gözetmenler gün boyunca öğrencilerin yanında olurlar. Her dönem üç hafta sürer. Enaz iki döneme devam edenler indirimden yararlanırlar. Ders programı merkezden alınabilir.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7241/ankara-mujdat-gezen-sanat-merkezi

Yaş Grubu: 5-12

Adres: Turan Güneş Bulvarı Panora AVM

Telefon: (312) 491-9907

————————————————————————————

 1. Kindyroo Bursa Yaz Okulu

 

kindroo_bursa_yazokulu_cocuklanereye2015

KindyROO Yaz Okulu-İngilizce destekli Kinder Readiness 3-4 ve 4-5 Yaş Grupları İçin Çocuklarınızın Sosyalleşme becerisi, Motor planlama ve Nörolojik gelişimi en üst seviyeye çıkarken İngilizce öğrendiği bir programdır. Kinder Readiness – Çocukların kreş ve anaokulunda ihtiyaç duyacakları becerilerin kazandırılmasına yönelik eğlenceli müzikler ve etkinlikler içeren KindyROO Programıdır.

Zekanın geliştirilebilir olduğu artık bilinmektedir ve KindyROO Eğitimi ile bu gelişim sağlanabilmektedir. 0-5 yaş döneminde belirli bir süre KindyROO Eğitimi alan çocukların okul başarılarının fark edilir biçimde ileride olduğu tespit edilmiştir. Aynı zamanda bu çocukların sosyal ilişkilerinde özgüvenli, okulda yaratıcı ve farklı alanlarda kendilerini denemekten hoşlanan, yapıcı ve mutlu bireyler oldukları gözlemlenmiştir.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7240/kindyroo-bursa-yaz-okulu

Yaş Grubu: 0-5

Adres: Özlüce Mahallesi, Heybetli Sokak, No:30/B, 16120 Bursa

Telefon: (224) 413-6377

————————————————————————————

 1. Camp Caddebostan Yaz Kampı

camp

Camp Caddebostan’ın en popüler kamp programlarından biri olan Macera Kampı, klasik yaz kamplarından farklı olarak birçok renkli aktiviteleriyle eğlenceyi ve heyecanı bir arada yaşamak isteyen gençlerin birinci tercihidir. Kamp süresince koçlarının liderliğinde takımlar halinde hareket eden kampçılar, yaptıkları tüm aktivitelerden puanlar toplar ve kamp kupasını kazanmak için mücadele ederler. Birbirinden renkli aktiviteleri, muhteşem doğası ve zengin içeriği ile genç kampçıları, şehirden uzaklaştıran ve onlara farklı bir dünyanın kapılarını aralayan Macera Kampı, 7-13 yaş grubundaki her gencin mutlaka yaşaması gereken unutulmaz bir deneyimdir.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/8078/camp-caddebostan-macera-kampi 

Yaş Grubu: 7-13

Adres: Caddebostan Mah. Ömerpaşa Sokak No.33 Can Apt. D.11 PK 34728 Kadıköy- İstanbul/TÜRKİYE

Telefon: 444 5 267

————————————————————————————

 1. Yetenekler Akademisi Yaz Okulu

yetenekler

Yetenekler Akademisi, çocukların yaz sürecini, Spor, Sanat, Akademik ve Sosyal alanlarda keyifli zaman geçirmesi sağlanırken, aynı zamanda özel bir program ile bu alanlardaki ilgi ve yetenekleri de taranarak ortaya çıkarılıyor. Süreç sonunda her çocuğun ortaya çıkan ilgi ve yetenek alanları, bireysel görüşmelerle veli bilgilendiriliyor.

Yaz sonunda da her çocuk, ortaya çıkan ilgi ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik yetenek geliştirme programına alınıyor.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/9720/yetenekler-akademisi-yaz-programi

Yaş Grubu: 4-12

Adres: Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. Altay Sok. No: 5 K.Bakkalköy-Ataşehir / İSTANBUL

Telefon: (216) 577-0022

————————————————————————————

 1. Deniz Yıldızı Yaz Okulları

denizyıldızı_yazokulu_izmir_cocuklanereye2015

Çocuklarınızın yaz tatillerini keyifli ve öğretici biçimde geçirmesini istiyorsanız, İzmir’deki en doğru adreslerden biri Deniz Yıldızı Yaz Okulları…

Programlar saat 08:00-17:00 arasındadır ve merkez 19:00’a kadar açıktır

Programlar 40 kişilik kontenjanla sınırlıdır!

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7236/deniz-yildizi-yaz-okullari

Yaş Grubu: 6-12

Adres: 1821 Sokak No:5/1 Bostanlı mah. Karşıyaka / İzmir

Telefon: (506) 791-5015

————————————————————————————

 1. İzmir Mine Etüd Merkezi Yaz Okulu

mineetüdmerkezi_izmir_cocuklanereye_2015

Çalışan ebeveynlerin çocuklarına keyifli ve öğretici bir yaz imkanı sunmasının en güzel yolu…. Sanattan, bilime ve spora kadar birçok alanda çocuğunuzun ilgi ve becerilerine göre şekillenecek seçenekler Mine Etüd Merkezi’nin Yaz Okulu’nda çocuklarınızı bekliyor. 

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7235/izmir-mine-etud-merkezi-yaz-okulu

Yaş Grubu: 6-12

Adres: 4/1 Sokak 13/a M.ali Akman Mah. İzmir, 35290

Telefon: (232) 224-6464

————————————————————————————

 1. İstanbul Drama Sanat Akademisi Yaz Eğitimi

istanbuldramasanat_yazokulu_cocuklanereye2015

Yeşilyurt’ta sekiz yıldır yaratıcı drama ve sanatın çeşitli dallarında eğitim veren İstanbul Drama Sanat Akademisi, 11 Haziran-22 Temmuz, 25 Temmuz-6 Ağustos, 9-20 Temmuz, 23 Temmuz-3 Ağustos, 6-17 Ağustos  ve 20 -31 Ağustos  tarihleri arasında, ikişer haftalık dönemlerde yaz okulu hazırladı.

5-12 yaş arası çocuklar ‘Küçük Dahiler İcatlar Atölyesi’ ve ‘Benim Gözümden Dünya Fotoğraf Atölyesi’ ile bilimin eğlenceli dünyasında yolculuğa çıkıyor, ‘Spielberg Kısa Film Atölyesi’ ile senaryo yazmayı öğreniyor, kısa metraj film çekerek yedinci sanatla tanışıyorlar. Ormanda yaptıkları macera dolu yolculukta çeşitli yarışlarla hem takım olmayı ve grupla karar vermeyi öğreniyorlar, hem de çok eğleniyorlar. ‘Perküsyon Atölyesi’ ile enstrüman çalmaya başlıyor, ‘Pandomim’ ve ‘Yaratıcı Drama’ atölyelerinde sözlü-sözsüz iletişim kurmayı öğreniyorlar. Özgüvenlerinin, toplum önünde konuşma becerilerinin, estetik ve sanat hazlarının gelişeceği kesin.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7234/istanbul-drama-sanat-akademisi-yaz-egitimi

Yaş Grubu: 5-12

Adres: İstasyon Caddesi No:16 B Blok Yeşilyurt Istanbul, Türkiye

Telefon: (212) 662-0236

————————————————————————————

 1. PhotoWorld Çocuklar için Fotoğraf Yaz Okulu

photoworld_yazokulu_cocuklanereye2015

Kadıköy Bahariye’deki PhotoWorld Çocuklar için Fotoğraf Yaz Okulu, 25 Haziran-9 Temmuz, 6-30 Temmuz, 6-20 Ağustos tarihleri arasında, üç haftalık dönemlerle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri gerçekleşiyor.

7-11 yaş grubu için hazırlanan derslerde öğrenciler fotoğraf makinesini oluşturan parçalar, ışık, hareket, doğru kompozisyon üzerinde çalışıyor ve Picasa programını kullanmayı öğreniyorlar.

12-16 yaş grubu eğitiminde ise dijital fotoğrafçılık, makine ve lensler, pozlama, enstantane ve diyafram, fotoğraf çekiminde ışık, doğru kompozisyon ve çekim teknikleri konuları işleniyor. Eğitimler iki uygulama gezisiyle destekleniyor. Program sonunda öğrencilerin çalışmaları PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde sergileniyor.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7233/photoworld-cocuklar-icin-fotograf-yaz-okulu

Yaş Grubu: 7-16

Adres: Bahariye Caddesi Kuzu Kestanesi Sokak No:16 Kadıköy İSTANBUL

Telefon: (216) 418-1976

————————————————————————————

 1. Dünya Gençlik Kampı

dünyagençlikkampı_cocuklanereye2015

27 yıldır aralıksız sürdürülen kamp programları, 2015 yılında da, ilk günün heyecanıyla Dünya Gençlik Kampında devam ediyor.

· Tüm kamplar, deneyimli idareci ve öğretmenler gözetiminde gerçekleştirilmektedir.

· Yurt içi kamplarında 24 saat doktor bulunmaktadır.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7232/dunya-genclik-kampi

Yaş Grubu: 7-12

Adres: Yıldız Posta Cad. Emel Apt. A Blok No:14 K:3 D:303 PK: 80280 – Gayrettepe / İSTANBUL

Telefon: (212) 274-7909

————————————————————————————

 1. Cadde Sanat Yaz Okulu

caddesanat_yazokulu_cocuklanereye2015

Sanat ve spor aktiviteleri ile çocuklarınız yaz boyunca eğlenip öğrenmeye devam ediyor. Okul temposundan, sınavlardan ve stresten uzak bir yaz için Cadde Sanat Yaz Okulu çocuklar için harika bir program hazırlamış.

Sabah 9:00 ile 16:30 arasında çeşitli sanat ve spor branşlarında çocukların fiziksel, sosyal ve kültürel gelişimini destekleyen aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye odaklanılıyor.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7230/cadde-sanat-yaz-okulu

Yaş Grubu: 4-12

Adres: Bağdat Caddesi Kazım Özalp Sokak Koşar İş Hanı No:15/B D:7-8 Şaşkınbakkal Kadıköy İstanbul

Telefon: (216) 302-4002

————————————————————————————

 1. Müjdat Gezen Sanat Merkezi -Yarım Gün Yaz Okulu

MGSM_İstanbul_yazokulu_cocuklanereye2015

YARIM GÜN YAZ OKULU

DRAMA

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri

Saat : 10:00 / 12:15 arasında eğitim verilir.

KLASİK GİTAR

Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri

Saat : 10:00 / 12:15 arasında eğitim verilir.

(Eğitim 3 ay devam eder. Servis yoktur.)

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7229/mujdat-gezen-sanat-merkezi-yarim-gun-yaz-okulu

Yaş Grubu: 7-12

Adres: Ziverbey Durağı No:48 Kadıköy-İstanbul Türkiye

Telefon: (216) 348-8072

————————————————————————————

 1. Kristal Çocuk Kulübü Yaz Okulları

kristalçocukyazokulu_ cocuklanereye2015

Kristal Çocuk Yaz Kampı, yorucu bir yılı geride bırakan öğrencilere aktivitelerle dolu bir yaz tatili fırsatı sunuyor. 6 -12 yaş arasındaki çocuklara yönelik Yaz Kampı’nda yepyeni deneyimler, yaratıcı atölye çalışmaları ve eğlence var.

İki ve dört haftalık programlardan oluşan Kristal Çocuk Yaz Kampı’nda çocuklar kimi zaman çiftçi olacak, kimi zaman hayvanat bahçesinde bakıcı, bazen de itfaiyeci… Yüzmeden oyuncak yapımına, uçurtmadan bahçede pikniğe kadar çeşitli etkinliklerin de yer aldığı Yaz Kampı’nda ayrıca düzenli olarak İngilizce, yaratıcı drama, eğlenceli matematik ve okuma saatleri olacak. Tatil ödevlerini de deneyimli öğretmenler eşliğinde bitirecek öğrenciler, yeni arkadaşlar edinip güzel anılar biriktirecek.

Hafta içi her gün saat 09.00-17.00 arasında düzenlenecek Kristal Çocuk Yaz Kampı, çalışan anneleri de düşünerek 08.00 – 19.30 arası açık olacak.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7228/kristal-cocuk-kulubu-yaz-okullari

Yaş Grubu: 6-12

Adres: Kristal Cocuk Kulubu Kozyatağı Mah. Taç Sok. No:2/A Kozyatağı/İstanbul, Turkey

Telefon: (216) 464-8672

————————————————————————————

 1. Akeğitim İngilizce Yaz Okulu

akeğitim_yazokulu_cocuklanereye2015

Çalışan ebeveynlerin çocukları için yaz tatilini en verimli ve en keyifli geçirmenin yolu, çocuklara verilebilecek güzel bir karne hediyesi… İngilizcenin yanı sıra yüzme, basketbol, tenis, drama ve müzik derslerinin de yer aldığı yaz okulu programı dopdolu…

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7227/akegitim-ingilizce-yaz-okulu

Yaş Grubu: 5-12

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:133 K:2 Kılıçlar Plaza Ataşehir, İstanbul

Telefon: (216) 550-0025

————————————————————————————

 1. Helen Doron Yaz Okulu

helendoron_yazokulu_cocuklanereye2015

Helen Doron çocukları yaz aylarını da birbirinden eğlenceli ve birbirinden öğretici aktivitelerle geçirmeye hazırlanıyor. Dopdolu bir programla hem öğreniyor, hem eğleniyor hem de sınırsız merak duygularını harekete geçirecek yeni keşiflere yelken açıyor. Burada çocuklar, her zaman olduğu gibi eğlenceli yöntemlerle İngilizce öğrenmeye devam ediyor, fiziksel aktivitelerle yaz enerjisini doğru bir biçimde yönlendiriyor; müzik, seramik ve sanat atölyeleri ile yeteneklerini keşfediyor.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7226/helen-doron-yaz-okulu

Yaş Grubu: 2-10

Adres: Aydın sok. No:12 F Blok Beşiktaş / 1.Levent / İstanbul

Telefon: (212) 279-9074

————————————————————————————

 1. Marmara Sport Yaz Okulları

marmarasport_yazokulu_cocuklanereye2015

Okulların kapanması ile birlikte çocuklar yaklaşık 3 aylık bir yaz tatiline kavuşuyor. Bu süre oldukça uzundur ve boş geçirilmemesi gerekir. Eğitim öğretim yılı boyunca öğrenciler uzun bir maraton koştular. Verimli ve yorucu geçen bu zorlu sürecin sonunda dinlenmeyi hak ettiler elbet. Yaz tatili boyunca okul ödevlerinden uzak duracak olmaları, onların bedensel aktivitelerinden de vazgeçecekleri anlamına gelmiyor, gelmemelidir de! Gelişim çağındaki çocukların ihtiyaç duydukları bedensel aktiviteler yaz spor okullarında sistemli olarak desteklenmektedir. Fiziksel aktivitelerin yanı sıra ruhsal gelişimleri için uygun ortamlar oluşturulmakta ve istasyon çalışmaları ile yaz okulu öğrencileri eğlenceli vakit geçirme fırsatı bulmaktalar.

Marmara Sport Yaz Okullarında çocukları, eğitsel oyunlardan İngilizceye, jimnastik, tenis, yüzme, basketbol ve voleybol gibi birçok dersin yer aldığı bir program bekliyor.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7225/marmara-sport-yaz-okullari

Yaş Grubu: 4-12

Adres: Acıbadem Doğuş Üniversitesi Kampüsü Hasanpaşa Mah. Zeamet Sk. No:21 Acıbadem – Kadıköy – İstanbul

Telefon: (532) 208-373

————————————————————————————

 1. Greenwood Summer Camp

greenwoodsummercamp

Çocuklara doğa içinde yaparak yaşayarak deneyim ve beceri kazanacakları fırsat ve etkinlikler sunan SUMMER CAMP programında, çocuklar kendi potansiyeline ulaşır.

Aktiviteler öğrencilerin yaş ve seviyelerine uygun içerik ve programda takip edilmektedir. Tüm branşların eğitmenleri ayrıdır ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7224/greenwood-summer-camp

Yaş Grubu: 4-12

Adres: UZUN KEMER MEVKİİ GÖKTÜRK BELDESİ KG-CC DOĞA KULÜBÜ / İSTANBUL

Telefon: (505) 723-5849

————————————————————————————

 1. Galatasaray Yaz Spor Okulu

galatasarayazokulu_cocuklanereye2015

Galatasaray Spor Kulübü Spor Okulları Çekmeköy şubesi, uzman eğitici ve çalıştırıcı kadrosuyla 5-17 yaş arası tüm öğrencilere alternatif bir yaz tatili olanağı sunarken, gençlerin ve çocukların eğlenceli bir tatil geçirmelerini, yanı sıra sosyal bir birey olarak yetişmelerini amaçlamaktadır.

Hafta içi her gün 09.00 – 17.00 saatleri arasında faaliyet gösterecek öğrenciler, belirlenen program dikkate alınarak yaşlarına göre gruplandırılmaktadır. Sportif, sanatsal, kültürel nitelikli etkinlikler, haftanın belirli günlerinde düzenli ve dönüşümlü olarak yürütülmektedir. Haftalık etkinlik programları, grupların aynı mekânlarda ve aynı zaman dilimi içinde bir araya gelmeyeceği şekilde düzenlenmekte ve uygulanmaktadır. Etkinlikler, konusunda uzman eğitici ve çalıştırıcılar gözetiminde yürütülmekte ve her gruptan sorumlu olan bir eğitmen gün boyu öğrencilerle birlikte olmaktadır.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7222/galatasaray-yaz-spor-okulu

Yaş Grubu: 5-12

Adres: Atakent Mah. Atakan Cd. No:13 Ümraniye

Telefon: (850) 455-3025

————————————————————————————

 1. İstanbul Çocuk Üniversitesi Yaz Okulları Programı

istanbulçocuküniversitesi_yazokulu_çocuklanereye2015

İstanbul Üniversitesi’nin Çocuk Üniversitesi kapsamında düzenlediği yaz okulları çocukların yaz tatilini bilim alanında geliştirmeyi hedefleyen modüllerden oluşmaktadır.

Modüller aşağıdaki gibidir;

*Astronomi ve Uzay bilimleri

*Bilgisayar Programlıyorum

*Biyolojinin renkleri

*Genetik

*Hayalimdek Matematik

*Matletik

*Molküler Genetik Nilimi

*Üstün Yetenekli Öğrencileri Zenginleştirme Programı

*Yaratıcı Yazarlık ve Mitoloji

*Resim Yapmak İstiyorum

*Adli Tıp

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7221/istanbul-cocuk-universitesi-yaz-okullari-programi

Yaş Grubu: 9-12

Adres: Çocuk Üniversitesi İstanbul Üniversitesi, Beyazıt Kampüsü 34452 Beyazıt – İstanbul

Telefon: (212) 440-0000

————————————————————————————

 1. Koç Üniversitesi English Language Center for Kids

Koçüniversitesi_yazokulu

Koç Üniversitesi English Language Center (ELC) for Kids Yaz programı 4-11 arasındaki öğrencileri ana dili İngilizce olan eğitmen ve mentorlarla buluşturarak sınıf içinde öğrendikleri İngilizce’yi gerçek hayatta kullanma fırsatı sunuyor. Her sene güncellenen ve bilişsel, fiziksel ve duygusal gelişimi destekleyen baseball, golf ve oryantiring gibi yaratıcı aktiviteler sayesinde öğrenciler yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştiriyorlar.

Programın en önemli parçalarından olan mentorlar ana dili İngilizce olan, üniversite öğrencisi veya mezunu, çocuk gelişimi ve kamp aktiviteleri konularında deneyimli adaylar arasından program sorumlusu psikolog ve öğretmenler tarafından özenle seçilip programa katılıyorlar. Program süresince öğrencilerin Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde geçirdikleri zaman boyunca onlara eşlik edip her konuda yardımcı oluyor ve yeni ufuklara kapılar aralıyorlar.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7218/koc-universitesi-english-language-center-for-kids

Yaş Grubu: 4-11

Adres: Rumelifeneri Yolu 34450 Sarıyer, İstanbul

Telefon: (212) 338-1000

————————————————————————————

 1. İbrahim Kutluay Basketball Academy Yaz Programı

ibrahimkutluay_yazokulu_çocuklanereye2015

Genç ve çocuk yaştaki sporcuları eğitme konusunda yılların bilgi ve deneyimine sahip uzmanların yakın gözetim ve denetiminde, coachluk ve pedagojik formasyon eğitimi almış deneyimli kamp coachları, kamp süresince sporcuların performans, gelişim ve sağlık ihtiyaçlarını yakından takip ederek, onlara kampın hedeflerine ulaşabilmeleri için gereken tüm destek ve motivasyonu sağlar.

Kamp sonunda sporcuların performansları değerlendirilerek, kamp başında belirlenen hedeflere ulaşıp ulaşamadıkları denetlenir. Bu değerlendirme sonucu sporcular, kendilerini geliştirebildikleri her alan ve ulaşabildikleri her hedef için ödüllendirilir.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7217/ibrahim-kutluay-basketball-academy-yaz-programi

Yaş Grubu: 6-12

Adres: Bağdat Cad. Şan Ap. No:245/3 34728 Göztepe / İstanbul

Telefon: (216) 411-4800

————————————————————————————

 1. Aqua Camp Yaz Okulları

aquacamp_yazokulu_çocuklanereye2015

1994 yılından bu güne alanında uzman tecrübeli kadrosu ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini hedef alan yaz okulu programı ile çocukların doğa ile baş başa oldukları AQUA yaz okulu sayesinde çocuklarınız unutulmaz bir yaz tatilini yaşama fırsatını yakalamış oluyor. AQUA Yaz Okulu İngilizce, satranç, resim, etüt faaliyetlerinin yanında Yüzme, Basketbol , Tenis vb… spor branşlarında da eğitimlerine devam etmektedir.

AQUA Yaz Okulları, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyor. Çocuklarınızın yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacı ile oluşturulan yaz okulu programında çocuklarınız öğrenirken eğleniyor ve sportif faaliyetler sayesinde sağlıklı bir yaşamın yanı sıra etüt faaliyetlerinde beceri ve yeteneklerini ortaya çıkartıyor.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7216/aqua-camp-yaz-okullari

Yaş Grubu: 5-12

Adres: Osman ağa Mah. Kırtasiyeci Sok. Çağdaş İş hanı No: 48 Kat: 2 Daire: 9

Telefon: (216) 449-6147

————————————————————————————

 1. Bozcaada Çocuk Yaz Kampı

bozcaada_yazkampı_çocuklanereye2015

23-29 Ağustos arasında Bozcaada Çocuk Kampında Çocuklar Doğa harikası Bozcaada’da, kendine ait sahili olan Gülerada’nın (www.gulerada.com) bağ odalarında ve bağın içindeki alanında çadırda konaklayacak, Tonguç ustanın atölyesinde pazarda satılacak seramik üretimler yapacaklar.. Son gün Bozcavadi’nin (www.bozcavadi.com) bağ’ını bozacak ve üzümleri evlerine götürecekler. Bunun yanında üretirken dinlenecek, kamp ateşi eşliğinde muhabbetlere dalacaklar..

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/7080/bozcada-cocuk-yaz-kampi

Yaş Grubu: 6-12

Adres: Bozcaada

Telefon: (216) 449-6147

————————————————————————————

 1. Ana Yelken Yaz Okulu

anayelken_yazokulu_çocuklanereye2015

En güzel yaz tatili hiçbir şey yapılmayan yaz tatili değil, yepyeni şeyler öğrenilen yaz tatili olur ve işte o yaz tatili de unutulmaz olur.

Türkiye’nin en büyük yelken okullarından Ana Yelken yaz boyunca 3 farklı yerde Avrupa Yakası Yeşilyurt, Anadolu Yakası Kalamış ve Datça da Yelkencilik kurs programı düzenliyor olacak.

Datça Yelken Kampı ‘nda 8-17 yaş arası 3 farklı grup için birer haftalık 9 ayrı dönemde kamp dönemi mevcut.

Anadolu Yakası İstanbul Yelken Kulübü Kampı ‘nda 6-17 yaş arası 2 farklı grup için 3’er haftalık 4 ayrı dönemde kamp dönemi mevcut.

Ana Yelken ‘in Avrupa Yakasındaki kampı ise Yeşilyurt Yelken Okulunda… Yeşilyurt Yelken Okulu Kampı ‘nda 6-17 yaş arası 2 farklı grup için 2’şer haftalık 6 ayrı dönemde kamp dönemi mevcut.

Info: http://www.cocuklanereye.com/aktivite/5930/anayelken-yesilyurt-yelken-okulu

Yaş Grubu: 6-12

Telefon: (850) 885 0 400

————————————————————————————

Yaz Okulu dosyamızın tamamını incelemek isterseniz: http://www.cocuklanereye.com/kategori/20/nerede-ogrenelim/yaz-kis-okullari

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>