MUZİPO KIDS’TEN EBEVEYNLERE NEFES ALDIRAN UYGULAMA: DROP-IN

Acil işiniz çıktı ve çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz eğlence ve hareket dolu bir yer mi arıyorsunuz ?

Ya da kendinize zaman ayıracağınız kısa bir molaya mı ihtiyaç duydunuz ?

Bu kısa molanız sırasında siz kendinize zaman ayırırken çocuğunuzun da doyasıya eğlenmesini ve bu zamanı dolu dolu değerlendirmesini mi istiyorsunuz?

Yoksa çocuğunuzun bugün biraz daha fazla eğlenmeye ve hareket etmeye mi ihtiyacı var ?

Kısa süreliğine de olsa kendilerine zaman ayırmak isteyen ebeveynler, çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri, güvenilir bir yer bulmakta güçlük çekiyorlar.

Türkiye genelindeki 18 merkeziyle, 18 ay – 12 yaş aralığındaki çocuklara hareket ve eğlence dolu bir dünya sunan Muzipo Kids’ten ebeveynlere özel büyük rahatlık!

drop-in

Muzipo Kids; Drop-in saatlik bırakma sistemiyle, annelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabileceği, çocukların da bu zamanı değerlendirerek uzman eğitmenler eşliğinde fiziksel ve zihinsel gelişimlerine sürdürebileceği bir uygulama sunuyor.

Bu özel uygulamayı, Muzipo Kids’ten Genel Müdür İlkiz Özcan Sönmez’e sorduk;

Acil bir işim çıktığında, istediğim saatte çocuğumu evime yakın olan Muzipo Kids merkezine bırakabilir miyim ?

Tabi ki bırakabilirsiniz. Merkezlerimiz 09.00 – 19.00 saatleri arasında açıktır, bu saatler içinde seçtiğiniz merkezin müsaitliği doğrultusunda dilediğiniz zaman çocuğunuzu merkezlerimize bırakabilirsiniz.

Drop-in uygulamasında çocuğum Muzipo’da ne gibi aktivitelerde bulunuyor ?

Drop-in uygulamasında çocuklar uzman eğitmenler gözetiminde serbest oyun ile eğlenceyi doyasıya yaşarken, oyun formatlı survivor parkuları ile hem denge, koordinasyan ve esneklik becerilerini geliştiriyor, hem de arkadaşları ile sosyalleşerek hareket özgürlüğüne sahip olmanının keyfini doyasıya yaşıyorlar.

oyunlar ve atölyeler

Çocuğumu maksimum kaç saat bırakabilirim ?

Drop-in saatlik bırakma sisteminde çocuğunuzu gönül rahatlığıyla dilediğiniz kadar merkezimizde bırakabilirsiniz.

Bu uygulamanın ücretlendirmesi nasıl oluyor?

Drop-in uygulamamız saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Çocuğunuzun merkezimizde kaldığı saate göre hesaplama yapılmaktadır.

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>