Muzipo Kids’ten ÇocuklaNereye üyelerine özel fırsat!

Türkiye genelindeki 19 merkeziyle, 18 ay – 12 yaş arası çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini bilimsel bir yaklaşım ve çok yönlü aktivitelerle destekleyen bir çocuk kulübü olan Muzipo Kids, Marmara Üniversitesi’nden alanında uzman akademisyenler ve Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi iş birlikleriyle hazırlanan içeriği ve programları ile hareket etmenin önemini eğlence ve oyun ile birlikte sunuyor.

muzipo2

Çocuk gelişimini çok boyutlu bir bütün olarak ele alan Muzipo Kids, hareket eğitimi ile çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra bilim, teknoloji ve sanatla ilgili etkinlikler düzenliyor, yaratıcılığı artırıcı oyun, drama, müzik, ritim gibi atölyeler tasarlıyor, doğum günü partileri ve grup aktiviteleriyle çocukların sosyalleşmelerini sağlıyor.

Muzipo Kids’in geliştirdiği programlar yaş gruplarına özel hazırlanıyor, farklı yaş gruplarına farklı kazanımlar sağlıyor. Uzman eğitmenler her ay yaptıkları ölçme ve değerlendirmeler ile çocukların gelişimlerini takip ediyor ve ebeveynleri düzenli olarak bilgilendiriyor.

3-5 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak hazırlanan etkin ve yoğunlaştırılmış program Muzip Saatler, 18-24 aylık çocuklar için ebeveynli oyun grubu Mini Muzip-o, 2 yaş destekli fiziksel destekli oyun grubu Aktif Muzip-o, 3-5 yaşa özel temel hareket eğitiminin başladığı Hareketli Muzip-o, 5-7 yaşa özel esneklik sağlayan ve vücut duruşunu şekillendiren Esnek Muzip-o, 7-9 yaşa sportif branşlarla tanıştıran Sportif Muzip-o ve 9-12 yaşa özel temel antrenman becerilerini geliştiren Sporcu Muzip-o programları, çocukların yaşlarına uygun kazanımları alarak gelişmelerine destek oluyor.

Muzipo Kids hakkında daha fazla bilgi almak için www.muzipo.com sayfasını inceleyebilir, size yakın Muzipo Kids merkezini seçmek için www.muzipo.com/merkezler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Muzipo Kids; Esnek Muzip-o, Sportif Muzip-o ve Sporcu Muzip-o programlarında 3 aylık üyelik seçeneğinde www.cocuklanereye.com üyelerine  özel indirim fırsatı sunuyor.

muzipo1

Fırsat için linke tıklayın:   İndirim Fırsatı

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>