Ünlü Broadway müzikali SHREK’in kostüm ve makyaj harikası yapımı İstanbul’a geldi!

1452880071_Morning_Person_with_Winfield_as_Fiona_L_vR

Uluslararası turnesine İstanbul’da, Zorlu PSM’den başlayacak olan, Broadway’in dev prodüksiyonu, SHREK Müzikali 22 şov boyunca her yaştan hayranını misafir edecek. Müzikal, 10 konteynerlik dev seti, 60 kişilik kadrosu ve canlı orkestrasıyla müzikal tarihinin en renkli ve eğlenceli yapımlarından biri… Orijinal dilinde seyirci ile buluşacak olan müzikal, Türkçe üst yazı ile sahnelenecek.

Hikayesi ve sözleri David Lindsay-Abaire tarafından kaleme alınan; müziği Jeanine Tesori’e ait SHREK MÜZİKALİ, DreamWorks Theatricals, Broadway Entertainment Group FZ LLC ve NETworks Presentations, LLC’nin orijinal prodüksiyonuyla 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek.


1452880152_Make_A_Move_with_Perry_Sook_as_Shrek__Jeremy_Gaston_as_Donkey_and_Whitney_Winfield_as_Fiona_L_vR

Müzikal tiyatro seven herkesin ilgisini çekecek…

En İyi Kostüm dalında Tony Ödülü sahibi olan müzikal, sinemadan Broadway’e başarılı uyarlamasıyla eleştirmenlerden tam not alıyor. Uluslararası turne kapsamında ilk kez Türkiye’ye gelecek müzikal, yaklaşık 3 hafta boyunca, 7’den 70’e izleyenleriyle buluşacak. Orijinal dilinde ve Türkçe üst yazı ile sahnelenecek SHREK MÜZİKALİ* biletleri ve bilgi için tıklayınız.

1452880093_Freak_Flag_with_Tony_Johnson_as_Pinocchio_L_vR

Broadway’in Yeşil Dev’i İstanbul’da!

Oscar ödüllü DreamWorks animasyon filmini temel alan canlı bir adaptasyon olan SHREK    MÜZİKALİ’nde, altüst olmuş uzak bir diyarda, yakışıklı bir prensten ziyade çirkin bir dev, yaşam  enerjisiyle dolu bir prensesi kurtarmaya çalışıyor. Bu maceraya bir de susmak bilmeyen bir eşek,    asabi bir kötü adam, huysuz bir kurabiye ve bir düzineden fazla absürt masal kahramanı        ekleniyor; böylelikle ‘gerçek bir kahraman’a ihtiyaç duyulan bir karmaşa ortaya çıkıyor! Neyse ki ellerinde böyle bir kahraman var. Adı da SHREK ve bu ülke aslında ona aşina… Sinema  versiyonunda ünlü komedyen Mike Myers tarafından seslendirilen SHREK karakteri, ülkemizde de Okan Bayülgen’in sesinden izleyiciyle buluşmuştu.


Bilet ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>