Yarıyıl Tatilinde Mars Roketi Nasıl Yapılır Öğrenelim

 

 

EFK4

Amerika’da başlayan ve dünya çapında 150’den fazla noktada çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimlerine destek olmayı hedefleyen Engineering For Kids (EFK) Türkiye’de açtığı ilk eğitim merkezinde yarıyıl tatili eğitimleriyle de çocuklarla buluşuyor.

EFK’da yarıyıl tatili süresince verilecek Uzay ve Havacılık Mühendisliği eğitimi kapsamında çocuklar kendi pipet roketlerini sıfırdan tasarlayıp üreterek kullanma heyecanını yaşayacak, uçuş mantığını anlayarak mesafe algısını da gözlemlemiş olacak. Çocuklar ayrıca rengarenk model sıcak hava balonlarını yapma, oyuncak bir atlayıcı için paraşütler tasarlama, hava taşımacılığının değişik biçimlerini öğrenme ve içinde bu inişten canlı çıkması gereken lokumdan bir “astronotun” bulunduğu bir ay mekiğini yere indirme şansını da bulacaklar.

Türkiye’de açtığı ilk eğitim merkezinde yarıyıl tatili süresince de çocuklarla buluşacak olan EFK’da her gün farklı bir mühendislik dalına ait eğlenceli aktiviteler yer alacak.

Çocukların yaş grubuna bağlı olarak sahip oldukları farklı ihtiyaçlara göre düzenlenen yarıyıl tatili eğitimi, hafta içi saat 11:00-13:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında 5-7 ve 8-12 yaş grupları için ayrı ayrı düzenlenecek.


 

Kayıt Ücretleri:

5-7 yaş 1 haftalık eğitim bedeli 450 TL, iki haftalık eğitim bedeli 800 TL.

8-12 yaş 1 haftalık eğitim bedeli 550 TL, iki haftalık eğitim bedeli 900 TL.

CocuklaNereye.com üzerinden ön kayıt yaptıranlara EFK’da bir kişilik hafta sonu atölyesi hediye!

50 TL.’lık ön kayıt ücreti toplam eğitim bedelinden düşüyor.

cocuklanereye_tw_rev

Daha fazla bilgi ve satın almak için tıkla!

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>