Doğuştan Mühendis Çocuklar İçin Yarıyıl Eğitimi

 

EFK3

Amerika’da başlayan ve dünya çapında 150’den fazla noktada çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimlerine destek olmayı hedefleyen Engineering For Kids (EFK) Türkiye’de açtığı ilk eğitim merkezinde yarıyıl tatili eğitimleriyle de çocuklarla buluşuyor.

EFK’da yarıyıl tatili süresince verilecek Makine Mühendisliği eğitiminde mancınıkların tasarım ve çalışma prensiplerini öğrenip kendi mancınıklarını tasarlayacaklar. Yaparak öğrenme ve “neden” sorusunu deneysel yönden yanıtlayabilme fırsatı bulacak çocuklar Bilye Koşusu etkinliği ile de bilimsel düşüncenin temeli olan hipotez kurmayı en eğlenceli şekilde öğrenecekler.

Türkiye’de açtığı ilk eğitim merkezinde yarıyıl tatili süresince de çocuklarla buluşacak olan EFK’da her gün farklı bir mühendislik dalına ait eğlenceli aktiviteler yer alacak.

Çocukların yaş grubuna bağlı olarak sahip oldukları farklı ihtiyaçlara göre düzenlenen yarıyıl tatili eğitimi, hafta içi saat 11:00-13:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında 5-7 ve 8-12 yaş grupları için ayrı ayrı düzenlenecek.

 

cocuklanereye_tw_rev

 

CocuklaNereye.com üyelerine özel 1 hafta sonu eğitimi hediyesini almak için yapmanız gereken burayı tıklamanız ve 50 TL.lık ön kayıt satın alması yapmanız. 50 TL ön kayıt bedeli seçtiğiniz eğitim paketinden düşülecektir. Eğitimin kalan ücreti EFK’ya ödenecektir.


 

Kayıt ücretleri:

5-7 yaş 1 haftalık eğitim bedeli 450 TL, iki haftalık eğitim bedeli 800 TL.

8-12 yaş 1 haftalık eğitim bedeli 550 TL, iki haftalık eğitim bedeli 900 TL.

Toplu kayıtlarda grup indirim uygulanıyor.


 

 

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>