EFSANE BASKETBOL TAKIMI HARLEM GLOBETROTTERS 90. YILINDA TÜRKİYE’DE

333x184

Basketbolu komedi ve şov ile birleştiren dünyanın en eğlenceli basketbol takımı Harlem Globetrotters, Pozitif Live deneyimiyle 25-26-27 Mart tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’ya geliyor.

Tanıtım videosu için tıklayınız.

Thunder Law flying high

 

Her yaştan izleyiciyi heyecanlandıran Harlem Globetrotters; Big Easy Lofton, Ant Atkinson, Hi- Lite Bruton TNT Maddox, Ace Jackson, Thunder Law, Bull Bullard, Sweet J Ekworomadu ve Cheese Chisholm gibi takımın yıldız oyuncularıyla, National Geographic Kids medya sponsorluğunda 25-26-27 Mart tarihlerinde İstanbul’da Volkswagen Arena‘da ve 27 Mart tarihinde Ankara’da Ankara Arena‘da sevenleriyle buluşacak.

1926’dan beri yüzlerce ülkede 20 binden fazla gösteri maçına çıkan Harlem Globetrotters’ın hayranları arasında devlet başkanlarının yanı sıra Heidi Klum, Britney Spears, Sharon Stone ve Jodie Foster gibi ünlüler yer alıyor. Aile boyu eğlence sunan Harlem Globetrotters’ın biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor. Biletler, 12 yaş altı çocuklar için yüzde 35 indirimli olarak satışa sunuluyor.

 


 

BİLET AL


 

Magic Pass, Harlem Globetrotters Oyuncularıyla Unutulmaz Bir Deneyim Yaşatacak

Kategori biletlerine ek olarak “Magic Pass” biletleri alan izleyiciler şov öncesinde sahada oyuncularla tanışabilecek, fotoğraf çektirip imza alabilecekler. Etkinlik başına yalnızca 300 kişiyle sınırlı bu özel deneyimde Harlem takımı ile atış yapılarak özel teknikler de öğrenilebilecek.

Video için tıklayınız.

DLC_5770

Harlem Globetrotters Hakkında

Abe Saperstein tarafından Chicago, Illinois’de 1926 yılında kurulan Harlem Globertrotters daha önce NBA’de oynamış ve dünyanın çeşitli yerlerinde gösteri maçlarına çıkan oyuncuları bir araya getiriyor. Harlem Globertrotters’ın hareketleri bir ya da daha fazla basket topunun mükemmel kontrolüne, dengeye ve paslara dayanıyor.

 

Ayrıca İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>